Andrzej Bogdał

Wirtualne studio fitness

O projekcie:

Witamy Cię w Wirtualnym Studiu Fitness, miejscu gdzie w zaciszu swojego własnego mieszkania zrobisz formę życia. Miejscu, gdzie każdego dnia czekają na Ciebie nowe treningi. Gdzie możesz ćwiczyć na żywo lub odpalać treningi kiedy Ci pasuje z każdego miejsca na świecie.

Po drugiej stronie ekranu czekamy na Ciebie My! Kasia Bigos i Andrzej Bogdał – trenerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowcy w Polskim Centrum Fitness i totalne Fit Freaki!

Możesz poczuć się tu dosłownie jak na Sali fitness. Masz urozmaicony plan zajęć na cały tydzień. Możesz wykupić pojedyncze zajęcia, do których masz dostęp przez 24 godziny lub cały karnet, dzięki któremu przez cały miesiąc możesz wracać do wybranych treningów o dowolnej porze i wybranym przez siebie dniu.

Będzie się tu dużo działo, a o Twoje ciało zadbamy kompleksowo. Jest spalanie, rzeźbienie, modelowanie, treningi z dodatkowym obciążeniem, stretching, mobility, rozluźnianie, krótkie 20-minutowe treningi skoncentrowane na poszczególnych partiach ciała.

wirtualne studio fitness

Karnety

Informacje techniczne:

Czas trwania zajęć – 45”/ zajęcia tematyczne czwartkowe 20”

Miejsce treningów – nasza platforma szkoleniowa/ po treningu live każdy otrzymuje na swoje konto wgrany trening.

*Miesięczny dostęp do platformy to 99zł  ( 30 dni od momentu zakupu)

Karnet miesięczny

50 zł mc/4 treningi

Karnet miesięczny
FUL PAKIET PROMOCJA

99 zł mc/16 treningów

Grafik na marzec

Potrzebujesz trenera biegania? Napisz do mnie!

Kontakt

Masz pytania? Napisz do mnie 😊 Możesz zostawić swój nr telefonu to odzwonię i o wszystkim opowiem  lub wysłać wiadomość na pewno odpiszę.