Andrzej Bogdał

Współpraca indywidualna

Moja główna zasada to zrozumieć podopiecznego, dlatego mocno stawiam na komunikację i również tego samego oczekuję.

Głodówkom mówie stanowcze NIE! Sukces to stopniowa zmiana nawyków i zastosowanie kilku strategii podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

Oprócz odchudzania moją specjalizacją jest dietetyka sportowa z uwzględnieniem treningu biegowego, gdzie pomagam zawodnikom poprawić wyniki sportowe poprzez odpowiednią strategię odżywiania oraz nawadniania w trakcie przygotowań do zawodów jak i ustalania strategii żywieniowej na same zawody.

Współpraca ze mną wygląda następująco:

Pierwszy kontakt

Po kontakcie przez formularz lub maila otrzymujesz ode mnie kwestionariusz zdrowotny/osobowy / żywieniowy/treningowy do wypełnienia. Na jego podstawie tworzę Twój plan żywieniowy. Jeżeli dla mnie jest coś niejasne to dzwonię aby omówić szczegóły. Plan otrzymujesz do tygodnia czasu.

Przesłanie planu

Najważniejsze! Jak otrzymasz plan to dopiero zaczyna się nasza współpraca! Po pierwszym tygodniu umawiamy się na wideokonferencję- to Ty ja prowadzisz, ty mówisz co Ci nie pasuje, smakuje, źle się czujesz, źle Ci się trenuje czy jest trudne do zrealizowania, bo praca, rodzina itp. Na bazie tej rozmowy ja wprowadzam korektę i wysyłam tak aby było zindywidualizowane pod Ciebie.

Wideokonferencja

Kolejna wideokonferencja jest w III tygodniu współpracy, omawiamy tematy te co w pierwszej + ewentualną strategię na dalszy okres . Oczywiście początkiem każdego tygodnia wysyłasz mi raport (samopoczucie, pomiary) i ja wprowadzam delikatne korekty albo nie.

Jak wygląda plan żywieniowy?

Otrzymujesz ode mnie 6 zindywidualizowanych planów dostosowanych pod życie rodzinne, zawodowe czy też treningowe wraz z listą zakupów i to od Ciebie zależy z którego korzystasz w danym dniu, nie narzucam, nie ma monotonii, produkty się nie psują.

Zasada jest jedna, nie mieszasz posiłków między daniami.

Zamów opiekę dietetyczną

Z doświadczenia wiem, że minimalna współpraca, aby efekt był widoczny i długotrwały   z nauką i zachowaniem nawyku to 3-miesiące.

Jeżeli taki system współpracy Ci odpowiada zamów swój plan jeszcze dziś 😀

Opieka miesięczna

370 zł / 30 dni

Kontynuacja

250 zł / 30 dni

Kontakt

Masz pytania? Napisz do mnie 😊 Możesz zostawić swój nr telefonu to odzwonię i o wszystkim opowiem  lub wysłać wiadomość na pewno odpiszę.