Andrzej Bogdał

Darmowy Ebook "Śniadania i II śniadania”!

Testuj nowe dania bez reżimu !

Poprzez tego ebooka chcę ci pokazać, że przygotowywanie zdrowych, lekkich i pełnowartościowych posiłków nie musi być kosztowne oraz czasochłonne.

Z tego ebooka dowiesz się, że swoje posiłki jesteś w stanie przygotować szybko, prosto, tanio a przede wszystkim różnorodnie.

Jeżeli:

Pobierz darmowego ebooka „ Śniadania i II śniadania” i testuj nowe dania bez reżimu !

grafika ebook 2 kuchnia trenerow

Dzięki temu ebookowi nauczysz się zdrowo komponować posiłki , zyskasz motywację do
zmiany swoich nawyków żywieniowych, poczujesz się lepiej, zyskają dodatkową energię do działania, a przy okazji poprawisz swoją sylwetkę 😊

To nie kolejny ebook pisany na kolanie! Włożyłem w niego sporo pracy i jest naprawdę
dopracowany.

Tak właśnie podchodzę do tematu odżywiania i współpracy z moimi podopiecznymi!

e-book_kuchnia trenerow_post (3) (1)

Co znajdziesz w ebooku?

Ebook zawiera 14 przepisów na śniadania oraz 14 przepisów na II śniadania/ przekąski w
ciągu dnia, co daje Ci różnorodność posiłków na dwa tygodnie.

ebook od środka 3

14 przepisów na śniadania

Przepisy śniadaniowe oraz przekąski są w formie płynnej, półpłynnej oraz stałej co jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych jak i aktywnych fizycznie ( są idealnym zamiennikiem posiłku przed/po treningowego ).

14 przepisów na przekąski

Każdy z posiłków ma podaną kaloryczność oraz wartość makroskładników także wiesz, ile kilokalorii spożywasz oraz jaka jest zawartość białka, węglowodanów oraz tłuszczy po to aby budować świadomość energetyczną posiłków.

Dodatkowo

We wstępie mojego ebooka znajdziesz informacje dotyczące redukcji tkanki tłuszczowej oraz wyliczenia całkowitej przemiany materii.

Posiłki są w formie na słodko jak i wytrawnie.

Przepisy w większości są dostosowane do osób które nie jedzą lub ograniczają spożycie mięsa w swojej diecie.

Dzisiaj możesz bezpłatnie otrzymać produkt, który na co dzień znajduję jest w sprzedaży na mojej stronie.

Szukasz, czegoś więcej niż ebook?

Jeżeli jednak masz określony cel to zapraszam to współpracy indywidualnej lub zakupu gotowego planu żywieniowego 1800 kcal w opcji mieszanej lub wegetariańskiej.

Gotowa dieta 1800 kcal

Gotowa dieta wegetariańska 1800 kcal

O mnie

Andrzej - Zywienie

Cześć, mam na imię Andrzej i jestem totalnym pasjonatem zdrowego odżywiania oraz aktywności
fizycznej 🙂

Ponad 10 lat pracy z podopiecznymi

Ukończyłem studia magisterskie na Katowickim AWF-ie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Rozłąka z uczelnią nie trwała długo, ponieważ od razu zapisałem się i po roku ukończyłem studia podyplomowe z Żywienia i suplementacji Osób Aktywnych w Sporcie.

Myślisz, że to mało? W ciągu moich 5 lat na AWF’ie miałem do zaliczenia takie przedmioty jak:
Biochemia, Fizjologia Wysiłku fizycznego, Histologia, Antropomotoryka, Anatomia, Edukacja
Żywieniowa co dało mi solidną podstawę!

Jednak tak naprawdę moja przygoda z dietetyką oraz treningiem personalnym dopiero się
rozpoczęła i trwa już obecnie ponad 10 lat nie tylko jako trener/dietetyk ale również jako szkoleniowiec.

Razem z żoną założyliśmy Polskie Centrum Fitness gdzie organizujemy szkolenia oraz kursy
instruktorskie dla trenerów oraz pasjonatów aktywnego stylu życia.

Poznaj opinie moich podopiecznych 🙂

Michał Woźniak

Z Andrzejem znamy się od czasów pierwszych kursów dla trenerów OCR. Nasze drogi troszkę się rozeszły ale w zeszłym roku postanowiłem zasięgnąć Jego rady w kwestii żywienia (obserwuję Go na FB) a także w kwestii przygotowania do biegów Ultra (co jest Jego konikiem 🙂 ). Współpracę zaczęliśmy od zbicia wagi, a co za tym idzie zmiany całego schematu żywieniowego (który utrzymuję do dziś). Waga poleciała w dół (oczywiście wszystko z głową i nie na wariata)co zaowocowało lepszym samopoczuciem, lepszymi wynikami na treningach a także dużo lepszym wyglądem. Następnie dołączyliśmy treningi pod biegi długodystansowe, co w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem żywieniowym i strategią jedzeniową pozwoliło mi na pokonanie o ponad 3h szybciej dystansu Chudego Wawrzyńca podczas biegów w dniu 2021-08-07 w Beskidzie Żywieckim. Jednocześnie z Jego porad korzystała moja małżonka co zaowocowało skróceniem czasu o ponad 30 minut na dystansie 20 km. To pokazuje wiedzę, umiejętności, potencjał a także zaangażowanie Andrzeja w Jego pracę, do której podchodzi z ogromną pasją. Polecam współpracę z Nim w całym możliwym zakresie Jego usług.

Łukasz Sobczyk

Dieta od Andrzeja jest: - urozmaicona, bo posiłki są różnorodne - dopasowana, bo uwzględnia to co lubicie i chcecie jeść - szybka, bo przygotowanie każdego posiłku zajmuje 5-15 min - smaczna, bo zajada się nią cała rodzina, nawet małe dzieci - efektywna, minus 9 kg w 9 tygodni mówi samo za siebie Andrzej podszedł do mojego problemu z wagą bardzo indywidualnie. Przez cały okres współpracy monitorował efekty diety i w razie potrzeby wprowadzał trafne modyfikacje. Dzięki niemu zmieniłem na stałe swoje nawyki żywieniowe i zrozumiałem, że właściwe i zdrowe odżywianie jest ważniejsze niż sama aktywność fizyczna. W moim przypadku uprawianie sportu nie przynosiło oczekiwanych efektów. Dopiero zaangażowanie Andrzeja w moje odżywianie i treningi sprawiło, żę schudłem i czuję się dobrze we własnym ciele.

Kasia

Andrzej to przede wszystkim profesjonalista. Współpraca z Andrzejem to czysta przyjemność nie ze względu na fantastyczne wyniki podczas współpracy, ale jego rzetelność, indywidualne podejście do drugiej osoby, które w tych czasach jest rzadkością.